• تاریخ : ۲۹ام مهر ۱۳۹۶
  • موضوع : آستارا

علی رضایی و سیدمهدی مهری از اعضای گروه رباتیک زلزال از شهرستانهای فلاورجان و مبارکه استان اصفهان در مسابقات جهانی روسیه جایگاه چهارم را کسب کردند

گروه رباتیک دانشجویان اصفهانی با نام زلزال در سومین مسابقات جهانی روسیه جایگاه چهارم را کسب کرد. مسوول کمیته بازی ها و ورزش های الکترونیک استان اصفهان گفت: گروه دونفره زلزال به عنوان تنها نماینده ایران در سومین دوره مسابقات جهانی رباتیک جنگجوی روسیه، رتبه چهارم این رقابت ها  را به دست آوردند. محمدمهدی کاظمی […]

گروه رباتیک دانشجویان اصفهانی با نام زلزال در سومین مسابقات جهانی روسیه جایگاه چهارم را کسب کرد.

گروه رباتیک زلزال در جایگاه چهارم دنیا مسوول کمیته بازی ها و ورزش های الکترونیک استان اصفهان گفت: گروه دونفره زلزال به عنوان تنها نماینده ایران در سومین دوره مسابقات جهانی رباتیک جنگجوی روسیه، رتبه چهارم این رقابت ها  را به دست آوردند.
محمدمهدی کاظمی با بیان اینکه این مسابقات با حضور ۳۹تیم قدرتمند جهان از ۲۳تا۲۸ مهر در روسیه برگزار شد افزود: علی رضایی و سیدمهدی مهری از اعضای شرکت کننده در این دوره از مسابقات بودند.
وی گفت: این گروه که تیم منتخب کمیته بازی ها و ورزش های الکترونیک شهرستان های فلاورجان و مبارکه هست، مرداد امسال مقام نخست مسابقات رباتیک جنگجوی کشور در استان کرمان را به دست آورد.
کسب رتبه برتر در مسابقات بین المللی رباتیک دانشگاه بابل نیز از دیگر مقام های گروه زلزال هست.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما